POSZUKUJEMY:

Power BI – Młodszy programista/developer Business Intelligence

Jeśli:

 • chcesz się rozwijać jako Business Intelligence Developer (Power BI),
 • masz już pierwsze doświadczenia w swojej przygodzie z Business Intelligence (i np. studiujesz zaocznie),
 • masz analityczny umysł,
 • szybko się uczysz, jesteś zmotywowany do nauki i masz wewnętrzną chęć rozwoju,
 • organizowanie sobie pracy, działanie zgodnie z planem bez stałego nadzoru jest dla ciebie przyjemnością,
 • jesteś systematyczny i uparcie dążysz do kończenia rozpoczętych zadań,
 • bierzesz pełną odpowiedzialność za podjęte zadania i można na Tobie polegać,
 • jesteś osobą dokładną, cenisz sobie porządek i dobrą organizację pracy,
 • jesteś empatyczny, a pomaganie innym jest dla Ciebie źródłem autentycznej radości i daje Ci kopa do działania,

…to być może jesteś osobą, której szukamy. Szukamy bowiem Młodszego programisty Business Intelligence!

Nie interesuje nas:

 • Czy masz studia,
 • Czy masz duże doświadczenie.

Kilka słów o nas:

ANTHEAP powstał, żeby pomagać ludziom, spełniać się w pracy oraz realizować ich cele. Wierzymy, że strata czasu boli najbardziej, bo nie da się go już odzyskać. Chcemy uwolnić czas naszych klientów, żeby mogli go zainwestować w rozwój swojej firmy i pozytywnie wpłynąć na rzeczywistość wokół.

Dlatego tworzymy narzędzia, które ułatwiają im pracę i przejmują od nich powtarzalne czynności. Dostarczamy też raporty, które przekuwają zwykłe dane w wartościowe dla klientów informacje. Dzięki temu osoby zarządzające podejmują lepsze decyzje biznesowe i podnoszą swoją firmę na wyższy poziom

Przykładowo jeden z naszych klientów dzięki naszym raportom zwiększył przychód swojej firmy o 25%.  

Michał (klient) tak podsumował naszą współpracę: 

„Kiedy widzę, ile wydajemy na nasze projekty, mogę podjąć świadomą decyzję o cięciach kosztów. Nie działam na oślep, czy intuicyjnie. Wszystko jest oparte na konkretnych liczbach. Dlatego zawsze używam go podczas analiz biznesowych. Ręczne tworzenie raportów było dla mnie prawdziwą mordęgą. Teraz codziennie rano mam świeże dane, a ja nie muszę nic robić. Wszystko jest generowane automatycznie. Dzięki temu mam kilkanaście dodatkowych godzin na rozwój mojej firmy.”

Twoje obowiązki:

Twoją rolą i odpowiedzialnością na tym stanowisku jest tworzenie raportów w Power BI, które oszczędzą czas pracy przedsiębiorców oraz przekują zwykłe dane w wartościowe dla klientów informacje.

W praktyce zakres Twoich obowiązków i odpowiedzialności będzie obejmować:

 • tworzenie wizualizacji w Power BI, które są user friendly,
 • utrzymanie i aktualizacja raportów,
 • praca z bazami danych w MS SQL, analityka danych,
 • tworzenie i utrzymanie dokumentacji,
 • bieżący kontakt z zespołem oraz z zespołem klienta,
 • praca w MS Excel.

 

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

 • odpowiedziałeś TAK na wszystkie zdania z początku ogłoszenia,
 • znasz dobrze temat relacyjnej bazy danych a zapytanie SQL nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu,
 • pracowałeś w Power BI oraz/lub w MS SQL,
 • chcesz zostać Power BI ninja 😊,
 • Bardzo mocno zwracamy uwagę na dopasowanie do naszego Zespołu i „stylu bycia” ANTHEAP, dlatego dokładnie zapoznaj się z opisem naszej kultury organizacyjnej i oceń, czy do nas pasujesz.

 

Dodatkowe atuty:

 • Masz doświadczenie w programowaniu w VBA w Excelu oraz dobrze znasz Excela,
 • znasz DAX, język Power Query M.

Nie wymagamy dużego doświadczenia. W ciągu kilku pierwszych miesięcy pracy nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć.              

 

Jeśli interesuje Cię:

 • zgrany, wspierający się nawzajem i dobrze współpracujący zespół, wolny od konfliktów i rywalizacji,
 • wynagrodzenie 2500 – 4500zł netto (w zależności od posiadanych umiejętności),
 • praca w modelu „no-office”, czyli możesz pracować, gdzie tylko chcesz (o ile jest tam dobry dostęp do internetu),
 • praca w pełnym wymiarze godzinowym, bardzo duża elastyczność w wyborze godzin pracy,
 • duże możliwości rozwoju – wsparcie, szkolenia, dostęp do materiałów,
 • możliwość doszkalania się w pracy np. rozwój w zakresie tworzenia wizualizacji Power BI, bazy danych, programowania,
 • nauka praktycznych umiejętności (tego nie nauczą Cię na studiach!),
 • umowa zlecenie lub samozatrudnienie (b2b).

…to wyślij nam swoje CV w formacie PDF na adres: rekrutacja@heap.pl (w temacie wiadomości wpisz „Power BI – Twoje imię i nazwisko”) oraz pdf lub plik tekstowy z odpowiedziami na pytania (maksymalna ilość znaków to 3000, czyli około 2 stron):

 1. Gdzie pracowałeś/łaś w przeszłości z Power BI? Jakie kroki ostatnio podjąłeś by rozwijać się w tym zakresie? Opisz, co robiłeś.
 2. Jak myślisz, które Twoje umiejętności oraz cechy będą najcenniejsze i najbardziej przydatne na tym stanowisku i dlaczego?
 3. Jak sobie wyobrażasz pracę u nas i współpracę z nami?
 4. Dlaczego uważasz, że pasujesz do naszej kultury organizacyjnej?
 5. Co najbardziej podoba Ci się w pracy na stanowisku developer Power BI?
 6. Co jeszcze chcesz o sobie powiedzieć?

Etapy rekrutacji:

 • analiza CV
 • kontakt mailowy z wybranymi kandydatami
 • zadanie do wykonania
 • spotkanie online
 • okres próbny max. 3 miesiące

Jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas to skontaktuj się z nami wysyłając maila wraz z CV na adres:

W tytule maila napisz nazwę stanowiska.

Wysyłając maila lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ANTHEAP Sp. z o.o., ul. Mariensztat 8, 00-302 Warszawa, NIP 5252691064 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

RODO

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Antheap sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ul. Mariensztat 8, 00-302, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, pod numerem KRS: 0000651741, NIP: 5252691064, REGON: 366179509.

2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO przez Antheap sp. z o. o., w celach rekrutacji pracownika

3. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że wzięcie udziału będzie niemożliwe.

4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

6. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych osobowych/Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna, że przetwarzanie dotyczących Panią/Pana danych osobowych narusza obowiązujące przepisy prawa.

7. W oparciu o Pana/Pani dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Pani/Pana zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Wybrane opinie osób z zespołu:

Piotrek

W Antheap pracuje od połowy lipca 2020 roku jako Power BI Developer. Ofertę pracy znalazłem na portalu Pracuj.pl . Proces rekrutacji był klarowny i szybki. Pierwszym etapem było rozwiązanie zadania rekrutacyjnego, które sprawdzało umiejętności z zakresu baz danych. Drugi i trzeci etap to rozmowy – najpierw z moim przyszłym przełożonym Sławkiem i osobą, która zajmuje się rekrutacją, czyli z Anią. Kolejne spotkanie to już rozmowa z zespołem – szybkie zapoznanie i ewentualne pytania od zespołu.

W pracy w Antheap najbardziej cenie sobie wolność, ciągły rozwój oraz pracę zdalną. Dzień pracy dostosowuję pod siebie. Nie muszą to być godziny sztywno od 8 – 16. Jeżeli muszę coś załatwić, to po prostu mogę zrobić sobie przerwę i dokończyć swoją pracę wieczorem. Dużym plusem jest również podejście Sławka, który jest nie tylko szefem, ale także kolegą z zespołu, do którego można przyjść z każdym pytaniem lub problemem. Cenne jest też poczucie, że wszyscy razem budujemy tę firmę. Każdy w zespole ma zdanie, z którym reszta się liczy. Razem dyskutując oraz wyrażając swoje opinie i pomysły możemy decydować, w którym kierunku i jak rozwija się firma.

Bardzo się cieszę, że na swojej ścieżce zawodowej mogłem spotkać tak osobę jak Sławek i że mogę być częścią tak zgranego zespołu, jaki tworzą ludzie w Antheap. 😊

Piotr

W Antheap pracuję od 13 sierpnia 2019. Zaczęło się od dwóch spotkań rekrutacyjnych — na pierwszym nie wiedziałem, że Sławek (z którym rozmawiałem) jest właścicielem Antheap. Pewnie dlatego, że rozmawiało się z nim jak z człowiekiem, a nie jak z „szefem”.

Dalsza współpraca wyglądała podobnie — spokój, bez nadmiernego spinania się połączony z ciągłym uczeniem się nowych rzeczy. Pierwszym moim zadaniem w Antheap było stworzenie webowego narzędzia do wprowadzania informacji. Dostałem projekt graficzny, na podstawie którego stworzyłem aplikację. Miałem też właściwie zrobiony przez zespół backend. Jako, że zaczynałem przygodę z tą technologią, często kontaktowałem się z Mariuszem, żeby wytłumaczył mi trudne kwestie. Bez problemu się dogadywaliśmy i projekt finalnie sprostał oczekiwaniom klienta. Teraz bardzo dużo pracuję z Power BI i tworzę skomplikowane raporty, czego też nauczyłem się w firmie.

Oprócz umiejętności programistycznych C# (.NET) i obsługi Power BI + DAX nauczyłem się pracy w zespole i prognozowania potrzebnego czasu na wykonanie jakiegoś projektu. Jednocześnie Sławek często podsyła pozytywne opinie klientów i docenienia moją pracę, dzięki czemu czuję się pewniej na swoim stanowisku. Czuję, że nie tylko programuję, ale mam realny wkład w rozwój firmy.

Mój dzień pracy:
Jeśli nie ma spotkań, to wstaję, o której chcę — często dopiero po 10 schodzę z łóżka. Śniadanie, kawa i do pracy. Szybki przegląd maili i tablic trello (aplikacja do zarządzania zadaniami). Jeśli oba miejsca są puste, to zabieram się za to, co robiłem dnia poprzedniego.

Koło 13 robię sobie przerwę na drugą kawę i chwilę posiedzę z żoną. Dzięki pracy zdalnej mamy czas pogadać, kiedy chcemy. Kiedy jestem zbyt zmęczony, wychodzę na spacer. Często siedzę przy komputerze po północy, ale nie dlatego, że projekty są pilne do wykonania, ale dlatego, że lubię. Widzę, że jestem bardziej wydajny, jak jest zupełnie cicho.

Mariusz

W Antheap pracuję 4 lata. Znalazłem proste ogłoszenie na OLX, że potrzebny jest ktoś od makr w Excelu. No i rozliczanie za moduł, a nie za czas pracy. Po rozmowie o pracę dostałem bezpłatny miesięczny staż. Bardzo szybko moje obowiązki i kompetencje zostały rozszerzone o T-SQLa, a po dwóch latach pracy zostałem programistą od aplikacji webowych i desktopowych w .NET. Od tego czasu doskonalę swoje umiejętności w tych dziedzinach. Oceniam to jako przyjemny, dynamiczny rozwój.

Ogólnie widzę, że moje aplikacje pomagają ludziom. To jest takie miłe, że po 2-3 latach klienci cały czas korzystają z mojej pracy i przez cały ten czas nic nie padło.

Dużym plusem jest luźna organizacja pracy. Nie ma problemu, żeby jednego dnia mniej popracować, drugiego więcej, a trzeciego wcale i usiąść nad projektem w weekend. Dodatkowo elastyczność miejsca pracy. Mogę jechać do biura, a mogę też mieć biuro tam, gdzie jest mój laptop. Co więcej, wiem, że moje zdanie jest brane pod uwagę. Na przykład dostałem projekt, który chciałem realizować.

W Antheap nauczyłem się właściwie wszystko, co umiem z programowania VBA, SQL, Access, C#.

Bartek

Od początku 2020 roku pracuję w Antheap jako copywriter. Zaczynałem dosyć nieśmiało, ale dzięki dużej zachęcie i wsparciu od bardziej doświadczonych kolegów, szybko się zaaklimatyzowałem. Teraz czuję się całkowicie swobodnie, co przekłada się też na moją aktywność.

Jestem traktowany jak człowiek, a nie robot. Jest tu zdrowy balans między wymaganiem najlepszej pracy a zrozumieniem potrzeb drugiej osoby.

Podoba mi się wizjonerskie podejście do biznesu. Są pomysły na wspólne tworzenie wielkich rzeczy, ale jednocześnie nie jest to oderwane od rzeczywistości i konkretnych działań, które mogę podjąć dzisiaj.

Nie czuję, że tylko piszę teksty, ale że realizują przemyślaną strategię. Widzę, dlaczego prowadzimy poszczególne projekty i jaka jest w nich moja rola. Czuję się w tym ważny.

Widząc, jak pracują starsi koledzy, nauczyłem się profesjonalnego podejścia do pracy. Wiem, że to nastawienie przyda mi się nie tylko tutaj, ale też w całej mojej karierze. Co więcej, teraz wiem, jak efektywnie zarządzać projektami i jak komunikować się z ludźmi, żeby wyciągnąć z nich pełen potencjał.